У відділення "Нова Пошта"
Кур'єром "Нова Пошта"
Готівкою
Картою
Безготівковий розрахунок
Комплект картриджів 1-2-3 Ecosoft покращений для фільтрів зворотного осмосу CHV3ECO - призначений для попереднього очищення води в системах зворотного осмосу. Порівняно із звичайним набором картриджів даний комплект має поліпшений склад, що робить очистку води більш ефективною. Картриджі сумісні не тільки з фільтрами Ecosoft, але і з системами зворотного осмосу інших брендів.
Великі частинки забруднень можуть стати причиною засмічення і пошкоджень мембрани, тим самим скорочуючи термін її служби. Попередня очистка істотно збільшує час роботи мембранного елемента.
*Універсальний набір картриджів Ecosoft - підійде для всіх видів систем зворотного осмосу.
В склад комплекту входить 3 картриджа:
1.Картридж для видалення великих частинок механічних домішок використовується картридж зі спіненого поліпропілену. Він очищає воду від мулу, піску, іржі та окалини. Рейтинг фільтрації становить 5 мкм.
2.Вугільний картридж надійно очищає воду від хлору, важких та кольорових металів, нафтопродуктів та фенолу. Фільтруючий матеріал – гранульоване активоване вугілля з шкаралупи кокосових горіхів.
3.Картридж тонкого очищення остаточно видаляє механічні домішки, очищає воду від хлору і хлорорганічних сполук. Матеріалом служить брикетований активоване вугілля.
Переваги: Ефективна 3-ступенева фільтрація; Захист мембрани від засмічення і пошкоджень; Поліпшений склад картриджів; Термін служби – 3 місяці безперервної роботи; Універсальність – комплект підходить для потрійних фільтрів різних брендів.
Технічні характеристики:
Виробник: Ecosoft (Україна)
Тип: комплект картриджів
Призначення: для холодної води
Розмір: 250 х 60 мм
Типорозмір: 10"х 2.5"
Робоча температура: 5 - 30 °C
Робочий тиск: 1 - 10 атм.
Ресурс: від 3 до 6 місяців














-300x300.jpg)






